512 413 862, melodica@melodica.com.pl

Złóż podanie do żłobka - tel : 604-982-155 ; przedszkola - tel : 730-278-943, 512-413-862 : rekrutacja całoroczna

O Nas

O firmie

Melodica działa już od 8 lat.

W 2011 roku powstał Żłobek na ulicy Kubusia Puchatka 1 , który był pierwszą tego typu placówką w Tczewie.

W 2013 roku zrealizowano projekt Unijny gdzie partnerem była Gmina Miejska Tczew. W następnych latach stworzono Żłobek na ul. Jagiellońskiej , gdzie w wyniku potrzeb kierowanych od rodziców budynek przekształcono w Przedszkole.

Od stycznia 2018 działa Przedszkole Niepubliczne Edumelodica ul. Żwirki 38, gdzie działania Melodica będą realizowane w większym rozmachem. Postawą naszego funkcjonowania jest wykwalifikowana kadra , która otacza dzieci w NASZYM przedszkolu czułą i profesjonalną opieką. Bardzo ważna jest współpraca z rodzicem.

Postawą naszego działania jest wykwalifikowana kadra , która otacza dzieci w NASZYM przedszkolu czułą i profesjonalną opieką. Bardzo ważna jest współpraca z rodzicem. Grupy są kameralne , dzięki temu nauczyciel bardzo dużo wie o dziecku jakie ma pod swoją opieką. To jak się rozwijamy jest najlepszą rekomendacją jakości naszej pracy i dowodem zadowolenia dzieci oraz ich rodziców.

 

O ludziach

Rekturacja jest przeprowadzana bardzo skrupulatnie. Każda osoba jaka ma styczność z dziećmi musi spełniać wysokie wymagania. Nie jest tu mowa  tylko o kwalifikacjach, lecz także o ciepłym i empatycznym podejsciu do dziecka. Mały człowiek to jak skarb , który trafia do nas by go kształcić i wspomagać jego rozwój. Podstawą działań i pracy w Melodice jest dobra energia między ludźmi oraz pozytywna atmosfera w pracy. To ma bardzo duży wpływ na pracę z dziećmi.  O tym przekonujemy się codziennie i pewnie dlatego nieraz dzieci nie chcą wychodzić z Melodici, poprostu czują się u nas świetnie! 🙂

 

Cele przedszkola :

Przedszkole zapewnia opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa oraz tworzy warunki umożliwiające dzieciom osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Cały proces edukacyjny przebiega w osnowie

kształcenia umuzykalniającego. Objawia się to poprzez : występy, dużą ilość śpiewanych piosenek, tańców oraz indywidualną naukę gry na pianinie.

 

Co nas wyróżnia ?

Poza sumienną ogólną pracą edukacyjną oferujemy :kształcenie umuzykalniające , intensywną i bieżącą profilaktykę logopedyczną, naukę gry na pianinie i kameralną ilość dzieci w grupach.

 

Zarówno żłobek i przedszkole cechuje indywidualne podejście do dziecka, a ciepła atmosfera i przyjazne podejście wychowawców stwarza idealne warunki do rozwoju dzieci.