512 413 862, melodica@melodica.com.pl

Złóż podanie do żłobka - tel : 604-982-155 ; przedszkola - tel : 730-278-943, 512-413-862 : rekrutacja całoroczna

Kadra – Przedszkole

Monika Miotk Od kilku lat jestem związana z przedszkolem ,,Melodica,,. Ukończyłam studia licencjackie o specjalności – edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym . W dalszym ciągu uzupełniam swoje kwalifikacje pedagogiczne, jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku socjoterapia z terapią pedagogiczną Uważam że praca nauczyciela wymaga nie tylko pieczy nad rozwojem dziecka, ale również doskonalenia własnej wiedzy i doświadczenia.Swoje doświadczenie w opiece nad dziećmi rozpoczęłam, jako opiekunka dziecięca w żłobku.Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale również partnerem i przyjacielem. W mojej pracy staram się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa, nauczyć ich co jest dobre, a co złe oraz dać im możliwość poznania i doświadczenia tego co interesujące.
Milena Meller Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej o kierunku wczesna edukacja z kształceniem integracyjnym. Ukończone kursy : terapia behawioralna, animator zabaw. Ukończone warsztaty : teatr w zabawie. Zainteresowania : ksiązki , podróże, muzyka. Uwielbiam pracę z dziećmi. Każdy dzień z dzieckiem to nowe wyzwanie.

 

Sylwia Gębczyk Ukończyłam studia pedagogiczne w Państwowej Szkole Zawodowej w Elblągu  na kierunku filologia polska .Przebywanie z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność  ,dlatego też z nimi wiążę swoją przyszłość. W swojej pracy staram się ,aby każde dziecko otrzymało  tyle ciepła i serdeczności ,ile potrzebuje .Swoje umiejętności i wiedzę  poszerzam o różne kursy i szkolenia  .Ukończyłam m.in.kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. W ośrodku  Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym odbyłam 3-modułowy kurs z terapii behawioralnej dzieci z autyzmem , a także szkolenie z zakresu autyzmu i zespołu Aspergera. Obecnie pracuję jako nauczyciel/cień ucznia z autyzmem. W najbliższych planach mam zamiar nadal poszerzać swoją wiedzę z zakresu autyzmu i zaburzeń mu pokrewnych .
Aleksandra Zimna

 

 

 

 

Sylwia Abryszyńska

 

 

Witam, nazywam się Aleksandra Zimna. Z Melodicą związana jestem od 5 lat. Swoją przygodę rozpoczęłam od pracy w żłobku. Po ukończeniu studiów podyplomowych, dzięki którym otrzymałam uprawnienia nauczycielskie, podjęłam pracę w przedszkolu na stanowisku nauczyciel / zastępca dyrektora. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich. W swojej pracy wykorzystuje różne koncepcje i metody. Staram się  inspirować dzieci  w odkrywaniu świata przyrody, tworzeniu artystycznych prac, eksperymentowaniu, okazując przy tym dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia.  🙂

 

 

Sylwia Abryszynska absolwentka Gdanskiej Szkoly Wyzszej ze specjalizacja psychopedagogika z terapia pedagogiczna. Wiedza, a takze nabyte doswiadczenie w pracy z dziecmi pozwala mi przygotowywac dziecko do dlaczego rozwoju. Latwosc nawiazywania kontaktow, opiekunczosc wraz z podzielnoscia uwagi sa istotnymi  czynnikami  ulatwiajacym mi prace z dziecmi.  W wolnym czasie chetnie poswiecam sie lekturze poszerzajaca moja wiedze z zakresu wychowania i edukacji dzieci. Jestem zwolennikiem podrozy malych i duzych.